Get Adobe Flash player
Home Badanie z kropli krwi Cholesterol

 

 

W dzisiejszym społeczeństwie wysoki poziom cholesterolu stał się chorobą cywilizacyjną.

 

 

Wpływ cholesterolu na zdrowie może być zarówno dobry jak i zły. Odpowiedni poziom cholesterolu jest niezbędny w organizmie, zbyt wysoki natomiast jest niebezpieczyny i prowadzi do rozwoju chorób układu krążenia. Kontrola poziomu cholesterolu pozytywnie wpływa na zdrowie.

 

Zobacz w jaki sposób diagnozujemy i walczymy z cholesterolem

 

Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi

 

Agregacja + cholesterol w krwi

 

Materiał video wykonany w Centrum Medycyny Ekologicznej

 

 

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu nikt nie wiedział o cholesterolu i jego wpływie na chorobę miażdżycową, zawały serca i udary mózgu.

 

Cholesterol jest niezbedny dla naszego życia, albowiem jest podstawowym składnikiem naszych komórek. Większość cholesterolu jest produkowana przez organizm z pożywienia. Co więcej, wszystkie nasze komórki, hormony, soki trawienne też są produkowane z pożywienia przez nasz organizm. Prawidłowe odżywianie, jest podstawowym elementem do korekcji, jeżeli nie chcesz mieć niedobrego, podwyższonego cholesterolu.

 

Wbrew obiegowym opiniom, prowadzenie zdrowego trybu życia nie wymaga wielkich wyrzeczeń, a jedynie odrobinę samodyscypliny i zdrowego rozsądku. Osoby borykające się z dużym stężeniem cholesterolu oraz wszyscy ci, którzy swoim prowadzonym trybem życia są na „dobrej drodze” do uzyskania takiego stanu, powinni wdrożyć w życie kilka zmian, aby mogli cieszyć się dobrym zdrowiem.

Przede wszystkim wypadałoby:

  • rzucić palenie
  • przestać się objadać
  • biegać, spacerować
  • schudnąć

oraz co najważniejsze - usunąć problemy zdrowotne, o których możesz się dowiedzieć po sprawdzeniu Twojego stanu zdrowia za pomocą

 

Mikroskopowego Badania z Żywej Kropli Krwi

 

 

Powszechnie stosowane przez współczesną medycynę konwencjonalną syntetyczne środki farmaceutyczne – statyny i fibraty – w celu obniżenia poziomu cholesterolu we krwi, nie zapobiegają chorobom serca, stanowią natomiast poważne zagrożenie dla zdrowia.

 

Bardzo skuteczna w tej walce jest odpowiednia suplementacja witaminami, minerałami oraz mikroelementami. Przyczyniają się one bowiem do usunięcia z organizmu człowieka zalegających złogów cholesterolowo-wapniowych.

 

 

POPRZEZ TRAFNĄ DIAGNOZĘ I ODPOWIEDNI DOBÓR KURACJI POMOGLIŚMY JUŻ WIELU OSOBOM

 

POMOŻEMY RÓWNIEŻ TOBIE

 

ZAUFAJ NASZYM SPECJALISTOM

 

ZAPRASZAMY