Get Adobe Flash player
Home Badanie z kropli krwi Stres

Zobacz jak skutecznie pozbyć się STRESU!

 

Z nami jest to możliwe

 

Jak wiemy: nasze oczy, słuch, węch, dotyk dają za pośrednictwem systemu nerwowego sygnał do naszego mózgu, a on jak bardzo szybki komputer analizuje sytuację i reaguje wysyłając przez system nerwowy informację do gruczołów hormonalnych, które w ułamkach sekundy wytwarzają substancje powodujące reakcje różnych innych gruczołów i narządów. Oba układy - nerwowy i hormonalny ściśle ze sobą współpracują.

 

Jakie to ma znaczenie dla nas?

 

Kolosalne! Jeżeli sobie dzisiaj powiemy "Ja się od dzisiaj nie STRESUJĘ", to może być to zupełnie niewykonalne. Dlaczego? Dlatego, że braki pewnych substancji w naszym organizmie, na to po prostu nie pozwolą.  Żeby do kogoś zatelefonować potrzebny jest telefon. Jeżeli w organizmie brakuje jakiś substancji (np. witamina B6) to tak jak by ktoś ukradł ten telefon. Kto ukradł? Drożdże? 

Proszę sobie wyobrazić jak może zareagować na bodziec stresowy osoba, która ma w jakimś stopniu rozwiniętą drożdżycę, a tym samym upośledzony brakiem witaminy B6 system nerwowy? Czy tak samo jak osoba bez drożdżycy z dobrze pracującym systemem nerwowym?

 

Czy obie te osoby pracując nad wyuczeniem pożądanych reakcji w konkretnej stresującej sytuacji będą w stanie tak samo na nią zareagować w momencie jej zaistnienia?

 

To samo może dotyczyć naszej: żony, męża, dzieci. Możemy je prosić, powtarzać, błagać, krzyczeć, a i tak niewiele osiągniemy. Dlaczego? Dlatego, że najpierw trzeba się zająć ich zdrowiem.

 

Choroby i niedomagania wiążą się ze stresem i są przyczyną nr 1 wizyt u lekarzy.

 

Czy wiesz, w jakim stopniu siedzący w Tobie cichutko STRES, powoli Cię Zabija, powodując Twoje powody do narzekań, niedomagania i choroby ?

 

Choroby powodują złe funkcjonowanie systemu chormonalnego i nerwowego

 

Zobacz jak wygląda złóg stresowy pod Mikroskopem

 

 

Badanie Mikroskopowe z Żywej Kropli Krwi

Materiał wykonano w Centrum Medycyny Ekologicznej

 

 

 

Czy wiesz, że są dwa rodzaje stresu?

Pierwszy stres to jest ten psychiczny stres, natomiast ten drugi jest stresem naszych narządów i komórek. Proszę sobie wyobrazić, że pijąc mleko, lub kawę możemy powodować stres naszych: jelit, nerek, wątroby, żołądka.

Pożywienie, braki niezbędnych substancji w pożywieniu (minerały, witaminy), chemia w pożywieniu, pasożyty, drożdże itp. powodują zachwianie równowagi biochemicznej i tym samym stres w naszym organizmie, który odbija się nadmierną wrażliwością na naszych emocjach i reakcjach na sytuacje konfliktowe. Chorzy stresują się bardziej !

 

W Polsce znany jest dobrze wpływ stresu emocjonalnego na pogarszanie się następujących chorób:

  • alergi
  • artretyzmu
  • astmy
  • raka
  • cukrzycy pierwszego i drugiego typu
  • chorób jelitowych i wrzodów
  • nadciśnienia

Oficjalne leczenie ogranicza się do syntetycznych leków. Jeżeli chcesz w ten sposób usuwać przyczyny Twoich stresów, to możesz się doczekać tylko tragicznych rezultatów.

 

Prawdziwe terapie sprowadzają się do znalezienia WSZYSTKICH PRZYCZYN i użycia odpowiednich środków do ich usunięcia.

 

W Centrum Medycyny Ekologicznej za pomocą dostępnych Badań

 

Mikroskopowe Badanie z Kropli Krwi

 

 

masz pewność, że znajdziemy przyczyny powstawania STRESU w Twoim organizmie i skutecznie je usuniemy abyś mógł w pełni szczęśliwy cieszyć się życiem.

 

POPRZEZ TRAFNĄ DIAGNOZĘ I ODPOWIEDNI DOBÓR KURACJI POMOGLIŚMY JUŻ WIELU OSOBOM

 

POMOŻEMY RÓWNIEŻ TOBIE

 

Zapraszamy

 

Z Nami pokonasz swój Stres