Get Adobe Flash player
Home Badanie z kropli krwi Pasożyty Rodzaje pasożytów
Spis treści
Rodzaje
Tasiemiec bąblowcowy
Tasiemiec karłowaty
Tasiemiec uzbrojony
Tasiemiec nieuzbrojony
Fasciolopsis buski
Glista ludzka
Tęgoryjec dwunastnicy
Włosień kręty
Węgorek jelitowy
Owsik ludzki
Włosogłówka
Balantidioza
Pełzakowica
Przywry
Motyliczka wątrobowa
Wszystkie strony

 

Pasożyty możesz zobaczyć podczas Mikroskopowego Badania z Kropli Krwi 

 

Oczyszczanie organizmu z Pasożytów odbywa się przy pomocy unikalnych produktów zawierających naturalne składniki spełniające najwyższe normy GMP.

 

 

 

 

 

„Inwazja” pasożytów jest bardziej powszechna niż nam się to wydaje!

 

 

 

Od slumsów krajów trzeciego świata po luksusowe dzielnice apartamentów

 

 

W ludzkim organizmie może zadomowić się wiele różnych pasożytów, od mikroskopijnych rozmiarów, aż po te widoczne gołym okiem.  

 

Niedomyte owoce i warzywa, niestarannie przygotowane jedzenie (surowe, niedogotowane), picie nie przegotowanej wody, ukochane zwierzątko, którego nie odrobaczamy, brak higieny osobistej, podróże zagraniczne, stres, spożywanie pokarmów niewiadomego pochodzenia staje się przyczyną chorób wywołanych przez pasożyty.

 

Zakażenie zależy od sprawnego systemu immunologicznego. Im bardziej upośledzony, mniej sprawny układ tym podatność na choroby pasożytnicze jest większa. Działania leków, w tym antybiotyków, stresu, zmęczenia, złego odżywiania, spożywania konserwantów dochodzi do obciążenia układu immunologicznego i kumulowania się toksyn w organizmie.

 

Nieproszeni goście w organizmie sieją spustoszenie, i wówczas dochodzi do uszczerbku na zdrowiu.

 

  

Coraz więcej jest przypadków zachorowań na choroby pasożytnicze wśród naszych najmłodszych jak alarmują lekarze gabinetów specjalistycznych.

 

Praktycznie wszystkie pasożyty lubią witaminy, mikroelementy, a szczególnie żelazo, hormony, białko, bogato – węglowodanowe produkty, cukier. One zjadają to wszystko i wydzielają toksyny, połykają erytrocyty, osłabiają układ immunologiczny, ale to jeszcze nie wszystko – osiągając określone stadium rozwojowe po prostu blokują układ obronny, niszcząc tym samym tkanki. Narządy wewnętrzne nie mogą wtedy normalnie pracować, tworzy się “błędne koło”: pasożyty obniżają odporność, a to doprowadza do nasilonego rozmnażania pasożytów, wskutek czego aktywują się i zaczynają intensywnie się rozmnażać.

 

Najgorsze, że pasożyty mogą żyć w nas latami, dziesiątki lat, nie dając objawów.Obecność ich w organizmie poczujemy tylko wtedy, gdy będzie ich bardzo dużo.

 

Według danych WHO:

 

W ciągu ostatnich 10 lat różnymi pasożytami zaraziło się ponad 4,5miliarda ludzi. W Europie – co 3 osoba. W USA 85-95 % społeczeństwa.

 

Uczeni twierdzą, że na początku 21 wieku 95% na świecie jest zarażonych pasożytami 99,9% ludzi, którzy mają w domu zwierzęta (nawet gryzonie czy ptaki) są nosicielami pasożytów.

      

Pasożyty są przyczyną 14mln śmiertelnych przypadków na rok. To daje 25% ogólnego wskaźnika śmiertelności.