Get Adobe Flash player
Home Refleksologia

Refleksologia jest jedną z metod holistycznej (traktującej człowieka jako jedność duszy, ciała, umysłu i emocji) autoterapii, mającej na celu uruchomić w człowieku jego wewnętrzne siły w celu osiągnięcia optymalnego stanu zdrowia.

 

Zabieg refleksologii polega na dokładnym "przejściu" terapeutycznym całej stopy. W przypadku zdrowego organizmu bez jakich kolwiek dolegliwości stopa nie daje odczuć bolesnych sensacji i na całej powierzchni jest taka sama. W przypadku natrafienia na zmiany tak wizualne (odmienny kolor naskórka, zrogowacenia) lub rejony sprawiające ból sygnalizuje nam to występowanie problemu. 

 

Refleksolog nie jest lekarzem, nie diagnozuje, nie przepisuje leków. Niemniej umiejąc odczytać mowę stóp, zauważa anomalie w nich występujące, czasami na długo przed ich fizycznym wystąpieniem w naszym systemie. Mając takie informacje, zasugeruje wizytę u lekarza w celu potwierdzenia swoich spostrzeżeń. Powtarzanie zabiegów refleksologii ma na celu doprowadzenie naszego systemu do balansu biologicznego, usprawnienie cyrkulacji krwi, wyciszenie układu nerwowego, likwidowanie bólów, odblokowanie zatorów w organizmie poprzez wykorzystanie osobistego systemu obronnego każdego z nas. Poprzez prawidłową dietę i właściwy styl naszego życia, pozbędziemy się dolegliwości do których doszło. Zabiegi refleksologii są metodą bezinwazyjną i w żadnym wypadku nie mogą zaszkodzić, a ze względu na swoją uniwersalność mogą być stosowane w każdych warunkach wymagających naszej interwencji.
 

 

Refleksoterapia:
- pomaga usunąć stresy i stany napięcia nerwowego,
- wspomaga organizm w stanach przemęczenia i przepracowania,
- pomaga zwalczyć bóle głowy i migreny,
- usprawnia pracę krwiobiegu, odblokowuje zastoje,
- pobudza układ odpornościowy,
- wspomaga leczenie stanów zapalnych układu ruchu i narządów wewnętrznych,

- reguluje pracę układu hormonalnego,
- doprowadza całe ciało do balansu biologicznego.

 

       

  Dla uzyskania jak najlepszych rezultatów polecamy również

                                                                                       Badanie z Żywej Kropli Krwi

 

 

 

Cennik

 

ZAPRASZAMY

 

Zapisy telefoniczne

/22/407-14-56; /22/407-14-57